شش کلید یادگیری سریع‌تر زبان انگلیسی

 

با گسترش فناوری و امکانات، زبان‌آموزان از منابع و روش‌های گوناگونی برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده می‌کنند ولی یادگیری زبان انگلیسی معمولا فرآیندی زمان‌بر است. اما گاهی شما فرصت کافی ندارید و باید در مدت محدودی برای شرکت در آزمون یا مصاحبه، سطح زبان خود را به حد مطلوب برسانید.

مهم نیست که شما کی هستید و از کجا می آیید یا چه تجربه هایی دارید واقعیت این است که نکات مهمی وجود دارد که یادگیری زبان انگلیسی را برای شما بسیار آسان می کند.

نکات مهمی وجود دارد که رعایت آن‌ها به شما کمک می‌کند بهره‌وری یادگیری خود را افزایش داده و هرچه سریع‌تر و آسان‌تر به سطح مورد نظر خود دست یابید. در این مقاله برخی از مهم‌ترین نکاتی را که می‌تواند سرعت یادگیری شما را افزایش دهد، باهم مرور خواهیم کرد.

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

چطور مثل یک انگلیسی زبان به انگلیسی صحبت کنیم؟

 

 

حتماً تا به حال با افرادی برخورد کرده‌اید که به راحتی و بدون هیچ گونه وقفه‌ای به انگلیسی صحبت می‌کنند، به طوریکه نمی‌توان به راحتی تشخیص داد که آیا این فرد خارجی است یا بومی؟ آیا شما هم تمایل دارید تا به این صورت به زبان انگلیسی صحبت کنید؟ ما در این عنوان از مقاله قصد داریم تا به شما بگوییم چگونه می‌توان مثل یک انگلیسی زبان صحبت کرد. پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

۴ نکته طلایی تا آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع

 

اغلب در زندگی همه ی ما شرایطی به طور اتفاقی پیش آمده که با توجه به محدودیت زمان مجبور بودیم کاری را سریع انجام دهیم. البته همه ما می‌دانیم که نباید سرعت عمل ما در آن کاری که قصد انجام آن را در زمان محدود و اندک داریم، لطمه‌‌ای به دقت، کیفیت و بازده ما در انجام آن کار بزند. برخی افراد به دلیل شرایط زندگی مانند موقعیت کاری در برخی شغل‌ها، مهاجرت تحصیلی و یا کاری به خارج از کشور و یا علل مختلف، که نیاز به ارتباط اجتماعی با افرادی انگلیسی زبان هستند، مجبورند مکالمه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیاموزند. اگر شما هم علاقه‌مند به آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع هستید، با زبان گستر همراه باشید.

 

 

مزایای زبان فرانسه

 

شاید یکی از سوالاتی که در ذهن دارید این است که به چه علت باید زبان فرانسه را یاد بگیرید؟ اگر دوست دارید زبان فرانسه را یاد بگیرید و تمایل دارید با مزایای زبان فرانسه آشنا شوید، این مقاله را بخوانید.

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

یادگیری لهجه انگلیسی با راهکارهای کاربردی

 

 

همه‌ی ما دوست داریم فیلم‌های آمریکایی بدون زیرنویس تماشا کنیم، به‌راحتی به کشورهای دیگر سفر کنیم و با گردشگران دیگر انگلیسی صحبت کنیم. به‌همین‌دلیل در سال‌های اخیر تعداد کسانی‌که به یادگیری زبان انگلیسی روی آورده‌اند به‌شدت افزایش یافته است. اما چند درصد از ما می‌توانیم با لهجه‌ انگلیسی صحبت کنیم؟ در این مقاله چطور شما را با اهمیت تسلط بر لهجه انگلیسی و راهکارهای کاربردی برای یادگیری لهجه انگلیسی آشنا خواهیم کرد.

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

آیا یادگیری زبان آلمانی واقعا سخت است؟

 

زبان آلمانی یکی از زبان های رایج دنیا به حساب می آید که بیشتر از ۱۰۰ میلیون نفر در کشورهای مختلفی همچون آلمان، اتریش و سوئیس از آن به عنوان زبان رسمی و در بیشتر از ۱۰ کشور دیگر نیز به عنوان زبان های دوم (غیر رسمی) استفاده می شود.

شاید شما هم شنیده‌اید که زبان آلمانی خیلی سخت است. خب یادگیری هیچ زبانی کاملا آسان نیست و برای تسلط بر آن باید قواعد دستوری، تلفظ‌ها و لغاتی را بیاموزید که هیچ نقطه‌ی پایانی ندارند. زبان آلمانی نیز از این قاعده مستثنی نیست. چیزی که بیش از همه یادگیری زبان آلمانی را برای دسته‌ای از افراد سخت می‌کند لغات طولانی و قواعد نامتعارف آن است. اما با همه‌ی این تفاسیر آیا زبان آلمانی سخت است؟

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

اعتماد به نفس

 

 

اعتماد به نفس برای فرزندتان سلامتی روان و شادی اجتماعی به ارمغان می‌آورد، عاملی برای خوشبختی کودک و کلید موفقیت در بزرگسالی‌ است. فرقی نمی‌کند چند ساله باشید، احساسی که نسبت به خودتان دارید بر رفتار شما تأثیر می‌گذارد. اگر احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید آسان‌تر با دیگران همراه می‌شوید و نسبت به آنها هم احساس خوبی خواهید داشت. توصیه‌های تربیتی که در این مقاله بیان می‌کنیم به شما کمک می‌کند تا بتوانید اعتماد به نفس در کودکان را افزایش دهید.

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

دلایل یادگیری زبان انگلیسی

 

دلایل یادگیری زبان انگلیسی چه هستند؟ اصلاً چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟ البته که اهمیت این موضوع برای خیلی از ما امری بدیهی است و نیاز به توضیح خاصی ندارد. اما شاید هنوز قانع نشده‌ باشید که همین امروز باید در یک آموزشگاه زبان انگلیسی ثبت نام کنید و فردا دیر است!

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

لجبازی کودکان

 

والدین معمولا در مواجه با لجبازی کودکان با شکست مواجه می شوند. اول علت را شناسایی کنید و بعد با راه های ارائه شده اقدام به رفع لجبازی کودکانتان کنید.

 

با زبان گستر همراه باشید.

زبان عربی و ضرورت یادگیری این زبان شیرین

 

 

قبل از انتخاب هر زبانی برای یادگیری، باید از خود بپرسیم چرا باید این زبان را یاد بگیرم؟ در واقع انگیزه یادگیری در مواقعی بسیار مهم تر از خود فرایند یادگیری است. اما چرا باید زبان عربی را بیاموزیم؟ عربی چه اهمیتی دارد و این زبان شیرین چه تاثیری بر زندگی ما خواهد داشت؟

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

« 1 2 3 4 » صفحه:

بازگشت به بالا