مکالمه فرانسه 

 

اهمیت فراگیری زبان در استان یزد 

 

فراگیری زبان فرانسه میتواند برای هر کس جذاب و هیجان انگیز باشد خصوصا اگر در شهر تاریخی مثل یزد زندگی کنیم که به عنوان دومین شهر تاریخی جهان شناخته شده و اولین شهری است که در ایران  در سازمان یونسکو ثبت شده است . هر ساله تعداد بی شماری توریست از کشور فرانسه وارد استان یزد می شوند و این امکان را به زبان آموزان میدهند تا بتوانند با آنها مکالمه برقرار کرده و زبان فرانسه خود را تقویت نمایند 

آموزشگاه زبان گستر یزد به عنوان یکی از بهترین آموزشگاههای زبان یزد اقدام به برگزاری کلاس های مکالمه زبان نموده است و از همه شما عزیزان دعوت می شود تا با مراجعه به آموزشگاه افتخار میزبانی شما را داشته باشیم 

 

 سیستم آموزشی ما

 

 

یکی از معتبرترین و جذاب ترین متد های آموزش زبان فرانسه، Le neuvoux taxi است که برای گروه های سنین نوجوانان و بزرگسالان در نظر گرفته شده. این مجموعه در 4 جلد به صورت بسیار اصولی طراحی و تنظیم شده است، به طوری که هر جلد آن در برگیرنده ی یکی از سطوح بین المللی (A1/A2-B1/B2-C1/C2) آموزش زبان فرانسه می باشد.

اموزش مکالمه فرانسه در استان یزد

این مجموعه همراه با سی دی صوتی و تصویری با کیفیت بسیار بالا، که زبان فرانسه را گام به گام از مبتدی تا پیشرفته به طور سریع و بسیار موثر به زبان آموزان آموزش خواهد داد، ارائه می شود. آنچه این روش آموزشی را از دیگر متدهای آموزشی متمایز می‌سازد، آن است که به صورت ساده و روان و به طور همزمان بر چهار مهارت زبانی تکیه دارد و زبان آموز علاوه برآنکه بعد از به پایان رساندن کتاب اول، به راحتی قادر به صحبت کردن است بلکه این توانایی را نیز دارد تا نامه و یا متنی را به زبان فرانسه بنویسد و یا متنی نه چندان راحت را به زبان فرانسه بفهمد و مکالمات روزمره فرانسویان را با لهجه ای کاملأ صحیح بکار برد. در این متد، زبان آموزان هستند که نقش اصلی را در کلاس ایفا می کنند، و اکثر فعالیت‌های کلاسی، گروهی خواهد بود در نتیجه مکالمه ی زبان آموزان روز به روز تقویت می‌شود. ناگفته نماند که این روش آموزشی برای زبان آموزانی که قصد مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان را دارند، متدی بسیار مناسب خواهد بود.

اموزش مکالمه فرانسه توسط اساتید مجرب

 

به این منظور‌، آموزشگاه زبان گستر با همکاری اساتید مجرب و مسلط به زبان فرانسه درصدد جلب رضایت هرچه تمام تر زبان آموزان محترم می باشد. 

 

 

 

 

 
بازگشت به بالا