دوره آموزشی زبان ایتالیایی:

 

Espersso

essperso

زبان ایتالیایی  ( La Lingua Italiana یا Italiano ) از شاخه‌های زبان لاتین می باشد. در این زبان شباهت‌های ریشه‌ای زیادی با زبان‌های اسپانیایی، رومانیایی و پرتغالی دیده می‌شود. ایتالیایی، زبان رسمی ایتالیا، سان مارینو، قسمتی از کشور سوئیس، سومالی، اسلوونی، واتیکان و شهرستان ایستریا در کشور کرواسی می‌باشد .

Espresso نوشته ی ماریا بالی Maria bali و لوچانوزیلیو Locianoziglho می باشد که در سال 2002 جهت تدریس به غیر ایتالیایی زبان ها توسط انتشارات Alma edizione فلورانس ، منتشر شده است. این کتاب 3 جلدی به همراهAudiocd جهت افزایش قدرت درک مطلب شنیداری دانشجو ارائه می شود. دانشجویان با گذراندن این متد آموزشی و در پایان سطح سوم به راحتی قادر به درک مطلب، صحبت کردن و به کارگیری این زبان در موقعیت های مختلف می باشند. این کتب از اصطلاحات درباره زندگی، فرهنگ وآداب مردم کشور ایتالیا غنی می باشد.

در پایان این سه دوره آموزشگاه اقدام به برگزاری کلاس مکالمه برای دانشجویان در 2 سطح می کند که به یادگیری و هرچه روان تر صحبت کردن زبان آموزان، کمک چشمگیری دارد.

زبان آموز بعد از گذراندن سطح سوم میتواند در امتحان کلی مدرسه ایتالیایی که در دو سطح 1 و 2 گرفته میشود شرکت کند. (سطح 3 جزو سوالات امتحان نمی باشد. به عبارتی امتحان کلی فقط ازدوسطح 1 و 2 میباشد).

 
بازگشت به بالا