اهمیت فراگیری زبان آلمانی

 

با توجه به اینکه استان یزد یکی از شهرهای صنعتی می باشد و کارخانه های زیادی در این استان مشغول به فعالیت می باشند که اکثر آنها بیشتر تجهیزات و ماشین آلات خود را از کشور آلمان تهیه می کنند. لذا دانستن زبان آلمانی برای یک زبان آموز می توانند بازار کار مناسب در صنعت باشد علاوه بر آن شهر یزد که بتازگی به عنوان دومین شهر تاریخی جهان شناخته شده و همچنین به عنوان اولین شهر ایران در یونسکو به ثبت رسیده است، پذیرای گردشگران بسیار زیادی می باشد لذا اکثر آژانس های مسافرتی بدنبال اشخاصی هستند که زبان آلمانی را بخوبی صحبت کنند و بتوانند در صنعت گردشگری به آنها کمک کنند. گروه بسیاری از جوانان مثل پزشکان، پرستاران و... هستند که پس از پایان تحصیلاتشان دوست دارند ادامه تحصیل خود را در کشور آلمان داشته باشند و این مستلزم دانستن زبان آلمانی می باشد. این ها همه فواید دانستن زبان آلمانی می باشد.

 

 

آلمانی را کجا فراگیریم؟

 

آموزشگاه زبان گستر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان یزد دوره های مکالمه آلمانی را با بهترین کیفیت و با حضور اساتید آلمانی برگزار می نماید. این بهترین فرصت برای زبان آموزانی می باشد که انگیزه فروانی برای یادگیری زبان آلمانی دارند و تجربه بی نظیری در محیطی متفاوت با امکانات مناسب را خواند داشت.

 

 

سیستم آموزشی

 

در آموزشگاه زبان گستر کتاب های Menschen  تدریس می باشد که این کتاب ها به عنوان بهترین کتاب های آموزش آلمانی در ایران معرفی شده اند و زبان آموزان در صورت دانستن زبان آلمانی با تعین سطح و درصورت ندانستن زبان آلمانی در سطح مقدمانی فراگیری زبان آلمانی را شروع نمایند.

 

 

نحوه برگزاری کلاسها

 

کلاس های آلمانی در 16 جلسه و سه روز در هفته در آموزشگاه زبان گستر برگزار می گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


🌐 با زبان گستر، زبان‌های خارجی و روز دنیا را با بالاترین کیفیت آموزشی بیاموزید.

✅ زبان گستر، بهترین آموزشگاه زبان در استان یزد

 

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

☎️تلفن: 38203830-035

 
بازگشت به بالا