مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی علاقه افراد به آموزش آنلاین و غیر حضوری افزایش چشمگیری یافته است. به طوری که حتی بسیاری از آموزشگاه های حضوری این امکان را برای زبان آموزان خود فراهم کرده اند تا در صورت تمایل در دوره های آنلاین ثبت نام کنند.

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

ویزای استرالیا ؛ آشنایی با انواع و شرایط اخذ ویزای استرالیا

 

 

امنیت اقتصادی، فرصت‌های شغلی، امکانات تحصیلی و کیفیت بالای زندگی، استرالیا را به مقصدی جذاب برای مهاجران، به خصوص مهاجران ایرانی تبدیل کرده است.

 

در صورتی که قصد دارید برای اخذ ویزای استرالیا اقدام کنید با زبان گستر همراه باشید.

یادگیری یک زبان‌ خارجی چه تاثیری در زندگی ما می تواند داشته باشد؟

 

 

یادگیری یک زبان خارجی می‌تواند زندگی ما را به شیوه‌های زیادی بهبود بخشد و بر مواردی مانند سلامتی، فرصت‌های شغلی، روابط و رشد و توسعه‌ی فردی اثر بگذارد. متاسفانه عموما آدم‌ها در یادگیری زبان‌های دیگری غیر از زبان مادری‌شان بسیار تنبل هستند. وقتی زبان دیگری را بدانیم درهای زیادی به روی‌مان گشوده می‌شود. در این مقاله ۷ دلیل ذکر می شود که می‌گوید یادگیری یک زبان‌ خارجی چه تاثیری در زندگی ما دارد.

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

چطور فارسی فکر نکنیم؟

 

احتمالا شما هم این جمله از زبان اساتید و مدرسان زبان شنیده اید:

    فارسی فکر نکنید!

 

منظور این جمله این است که فارسی فکر کردن و ترجمه آن به زبان جدید یک اشتباه بزرگ آموزشی است. اما سوال اصلی اینجاست که “پس باید چه کار کنیم؟!”

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

شش کلید یادگیری سریع‌تر زبان انگلیسی

 

با گسترش فناوری و امکانات، زبان‌آموزان از منابع و روش‌های گوناگونی برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده می‌کنند ولی یادگیری زبان انگلیسی معمولا فرآیندی زمان‌بر است. اما گاهی شما فرصت کافی ندارید و باید در مدت محدودی برای شرکت در آزمون یا مصاحبه، سطح زبان خود را به حد مطلوب برسانید.

مهم نیست که شما کی هستید و از کجا می آیید یا چه تجربه هایی دارید واقعیت این است که نکات مهمی وجود دارد که یادگیری زبان انگلیسی را برای شما بسیار آسان می کند.

نکات مهمی وجود دارد که رعایت آن‌ها به شما کمک می‌کند بهره‌وری یادگیری خود را افزایش داده و هرچه سریع‌تر و آسان‌تر به سطح مورد نظر خود دست یابید. در این مقاله برخی از مهم‌ترین نکاتی را که می‌تواند سرعت یادگیری شما را افزایش دهد، باهم مرور خواهیم کرد.

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

چطور مثل یک انگلیسی زبان به انگلیسی صحبت کنیم؟

 

 

حتماً تا به حال با افرادی برخورد کرده‌اید که به راحتی و بدون هیچ گونه وقفه‌ای به انگلیسی صحبت می‌کنند، به طوریکه نمی‌توان به راحتی تشخیص داد که آیا این فرد خارجی است یا بومی؟ آیا شما هم تمایل دارید تا به این صورت به زبان انگلیسی صحبت کنید؟ ما در این عنوان از مقاله قصد داریم تا به شما بگوییم چگونه می‌توان مثل یک انگلیسی زبان صحبت کرد. پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

۴ نکته طلایی تا آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع

 

اغلب در زندگی همه ی ما شرایطی به طور اتفاقی پیش آمده که با توجه به محدودیت زمان مجبور بودیم کاری را سریع انجام دهیم. البته همه ما می‌دانیم که نباید سرعت عمل ما در آن کاری که قصد انجام آن را در زمان محدود و اندک داریم، لطمه‌‌ای به دقت، کیفیت و بازده ما در انجام آن کار بزند. برخی افراد به دلیل شرایط زندگی مانند موقعیت کاری در برخی شغل‌ها، مهاجرت تحصیلی و یا کاری به خارج از کشور و یا علل مختلف، که نیاز به ارتباط اجتماعی با افرادی انگلیسی زبان هستند، مجبورند مکالمه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیاموزند. اگر شما هم علاقه‌مند به آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع هستید، با زبان گستر همراه باشید.

 

 

مزایای زبان فرانسه

 

شاید یکی از سوالاتی که در ذهن دارید این است که به چه علت باید زبان فرانسه را یاد بگیرید؟ اگر دوست دارید زبان فرانسه را یاد بگیرید و تمایل دارید با مزایای زبان فرانسه آشنا شوید، این مقاله را بخوانید.

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

یادگیری لهجه انگلیسی با راهکارهای کاربردی

 

 

همه‌ی ما دوست داریم فیلم‌های آمریکایی بدون زیرنویس تماشا کنیم، به‌راحتی به کشورهای دیگر سفر کنیم و با گردشگران دیگر انگلیسی صحبت کنیم. به‌همین‌دلیل در سال‌های اخیر تعداد کسانی‌که به یادگیری زبان انگلیسی روی آورده‌اند به‌شدت افزایش یافته است. اما چند درصد از ما می‌توانیم با لهجه‌ انگلیسی صحبت کنیم؟ در این مقاله چطور شما را با اهمیت تسلط بر لهجه انگلیسی و راهکارهای کاربردی برای یادگیری لهجه انگلیسی آشنا خواهیم کرد.

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

آیا یادگیری زبان آلمانی واقعا سخت است؟

 

زبان آلمانی یکی از زبان های رایج دنیا به حساب می آید که بیشتر از ۱۰۰ میلیون نفر در کشورهای مختلفی همچون آلمان، اتریش و سوئیس از آن به عنوان زبان رسمی و در بیشتر از ۱۰ کشور دیگر نیز به عنوان زبان های دوم (غیر رسمی) استفاده می شود.

شاید شما هم شنیده‌اید که زبان آلمانی خیلی سخت است. خب یادگیری هیچ زبانی کاملا آسان نیست و برای تسلط بر آن باید قواعد دستوری، تلفظ‌ها و لغاتی را بیاموزید که هیچ نقطه‌ی پایانی ندارند. زبان آلمانی نیز از این قاعده مستثنی نیست. چیزی که بیش از همه یادگیری زبان آلمانی را برای دسته‌ای از افراد سخت می‌کند لغات طولانی و قواعد نامتعارف آن است. اما با همه‌ی این تفاسیر آیا زبان آلمانی سخت است؟

 

با زبان گستر همراه باشید.

 

« 1 2 3 4 » صفحه:

بازگشت به بالا