دوره های مکالمه انگلیسی ویژه کودکان 

 

مکالمه انگلیسی کودکان 3 الی 7 سال در یزد

دوره های مکالمه انگلیسی برای خردسالان همیشه دغدغه اصلی والدین بوده است خصوصا در استان یزد بعلت کمبود مکان های تفریحی و تخصصی کودک این مشکل بیشتر به چشم می آید .

آموزشگاه زبان گستر یزد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان یزد در عرصه پرورش و رشد استعداد زبانی خردسال و نوجوان توانسته است با بکارگیری اساتید و مدرسان برتر و آشنا به روانشناسی کودک کلاس های و دوره های جذابی را برای کودکان فراهم سازد بصورتی که کودکان پس از شرکت و اتمام دوره ها براحتی می توانند با زبان انگلیسی ارتباط برقرار کرده و مکالمات انگلیسی را بر اساس محتوای کتاب پاکتس انجام دهند. 

تمامی دوره های آموزشی پاکتس به نحوی برنامه ریزی شده است که کودکان در محیط شاد و با کمک لوح تصویری جذاب و موسیقی و فیلم انیمیشن ها جذاب که در کلاس استفاده می شود انگلیسی را فراگرفته و آن را استفاده کنند. 

بیشتر والدین بر این اعتقاد هستند که بهترین سن آموزش برای کودکان از 10 سالگی و یا بعد از پایان دوران ابتدایی می باشد که این باور یک طرز تفکر اشتباه در بین عموم می باشد و تحقیقات ثابت کرده است که کودکانی که از 3، 4 سالگی فراگیری زبان خود را شروع کرده اند هم از هوش اجتماعی بالاتری برخوردار بوده و در ضمن در ادامه راه و با شروع فصل مدرسه عملکرد بهتری نسبت به همسالان خود در فراگیری زبان فارسی خواهند داشت. 

آموزشگاه زبان گستر این اطمینان را به شما می دهد تا در محیطی بسیار مناسب فرزندان شما براحتی بتوانند انگلیسی را صحبت کنند. 

 

کلیپ از  کیانا طباطبایی زبان اموز 3 ساله آموزشگاه زبان گستر

 

 

در دنیای امروز آموزش زبان انگلیسی برای همه اقشار و سنین جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است. این مهم تا بدانجا است که فراگیری زبان از سنین خردسالی توصیه می گردد. ناشرین مختلف بین المللی هر ساله با توجه به این موضوع، به چاپ کتاب های آموزشی گوناگون برای خردسالان اقدام می کنند.

در این بین انتشارات پیرسون به عنوان یکی از پیشتاران عرصه تالیف کتاب های آموزش زبان، هر ساله عناوین مختلفی را منتشر می نماید. یکی از کارآمدترین این عناوین سری پاکتس می باشد. بعد از موفقیت نسخه اول این مجموعه، ناشر نسخه دوم آن را با امکانات بیشتر و روش های نوین منتشر نمود.

این دوره شامل کتابی مقدماتی با عنوان Little Pockets است که برای بچه های 2 تا 3 سال در کشورهای انگلیسی زبان پیش بینی شده و در کشورهایی مثل ایران، با توجه به الویت هایی مانند لزوم فراگیری زبان مادری برای سنین 5 تا 9 سال در نظر گرفته شده است.

در تهیه این مجموعه علاوه بر کارشناسان و اساتید زبان، روانشناسان کودک نیز همکاری نموده اند. به عنوان مثال تمام رنگ ها و تقدم و تاخر استفاده از آنها بر اساس روش های نوین و روانشناسی خردسالان تهیه شده است.

این موضوع به گیرایی بالای کتاب کمک شایانی نموده است. از دیگر نقاط قوت این سری می توان به منابع کمک آموزشی نظیر کتاب معلم، عروسک، کارتون، پوستر، سی دی آهنگ، کتاب داستان با عکس های بزرگ و منابع تمرینی مکمل اشاره نمود.

جالب توجه است که کودکان انگلیسی را با کتاب پاکتس در غالب آهنگ و شعر، مکالمه، کاردستی و فیلم فرا می گیرند. این موضوع موجب می گردد که آموزش شکل بازی به خود بگیرد و بر جذابیت آن دو چندان شود.

 

هر درس شامل موارد ذیل می باشد:

 • مقدمه

 • تمرین

 • شمارش اعداد

 • چسباندن برچسب

 • مرور درس

 • برش عکس و چسباندن

 • کتاب داستان

 • آموزش مفهوم یک ارزش

 • ارزیابی یادگیری کودک در غالب بازی و تشویق

 

مشخصات ویرایش دوم کتاب:

 • کتاب تمرین خواندن و نوشتن همراه با ذکر اهداف آموزشی هر صفحه در زیرنویس

 • آهنگ و شعرهای جدید

 • گسترش آموزش اعداد تا عدد 100

 

 

مشخصات ویرایش دوم کتاب

      کتب تمرین خواندن و نوشتن به همراه 16 صفحه دفترچه راهنمای مدرس
     شامل صفحاتی برای مرور مجدد و تمرین در هر درس
     حاوی آهنگ و شعر های جدید
    آموزش گستره بیشتری از اعداد تا عدد 100

 

 اهداف دوره 
Little pockets با رشد مهارت های حسی، حرکتی، دیداری و شنیداری کودکان به آسانی می توان آماده شروع Pockets1 شوند. (3 تا 4 سال)
Pockets1 درپایان این مجموعه 78 واژه رنگ اشکال و 9 ارزش اخلاقی و مکالمات کوتاه را کودکان می آموزند. (4 تا 5 سال)
Pockets2 دامنه واژگان افزایش می یابد در بخش های بیشتری از دانسته های خود استفاده می کنند با حروف نیز آشنا می شوند. (5 تا 6 سال)
Pockets3 مهارت های کودک در گفتگو، شنیدن و نوشتن ابتدایی افزایش می یابد. (6 تا 7سال)
Reading & Writing مکمل Pockets3 محسوب می شود مهارت نوشتن و خواندن آموزش داده می شود. (6 تا 7سال)

 

 

در تصویر زیر کلیه سطوح مکالمه زبان در سیستم Pockets که در این آموزشگاه تدریس می شود را مشاهده می کنید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


🌐 با زبان گستر، زبان‌های خارجی و روز دنیا را با بالاترین کیفیت آموزشی بیاموزید.

✅ زبان گستر، بهترین آموزشگاه زبان در استان یزد

 

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

تلفن: 38203830-035
بازگشت به بالا