زبان آموزان برتر

 

آموزشگاه زبان گستر یزد جهت تشویق و ارج نهادن به زحمات زبان آموزانی که با تلاش و کوشش فروان توانسنه اند در طول ترم عملکرد مثبتی داشته و از استاد به عنوان برترین زبان آموز شناخته شده اند ، را هر ترم معرفی نماید . امید است که سایر زبان آموزان نیز با الگو برداشتن از این عزیزان بتوانند برای ترم های بعدی در این صفحه معرفی شوند.

 زبان آموزان همیشه باید این را مد نظر داشته باشند که مکالمه انگلیسی به عنوان یک مهارت نیاز به تمرین و ممارست زیاد داشته و همیشه آنها باید هر روزه وقت معینی را جهت تمرین مهارت های زبانی خود قرار دهند .متاسفانه اکثر زبانی آموزانی که سالهای زیاد در آموزشگاههای زبان به فراگیری زبان مشغول بوده و موفقیت چندانی نداشته اند به این دلیل که هدف را صرفا برای امدن و حضور در کلاس دانسته و هیچ گونخه تمرینی در طول ترم نداشته اند از هدف خود دور شده اند .

آموزشگاه زبان گستر به عنوان یکی از بهترین آموزشگاهای زبان در سطح استان یزد با بکارگیری اساتید مجرب همیشه سعی داشته است که بهترین سرویس آموزشی خود را در خدمت زبان آموزان قرار داده و با فراهم آوردن محیطی متفاوت و کلاس هایی با کیفیت مناسب افتخاری حضور شما عزیزان را در این آموزشگاه دارد.

 

زبان آموزان برتر سطوح بزرگسالان

 

زبان آموزان سطوح بزرگسال که با کتابهای تاپ ناج به فراگیری زبان مشغول می باشند در طول ترم علاوه بر امتحان پایان ترم ، فعالیت کلاسی بسیار زیادی نیز برای انها در نظر گرفته شده است و علاوه بر آن در طول ترم نیز با حضور ممتحنین و سوپروایزرهای آموزشی اقدام به ارزیابی آنها می شود که نهایتا با نظر استاد و جمع بندی نظر سوپروایزرها اقدام به معرفی زبان آموزان برتر میشود .

در پایان زبان آموزان برتر در ترم پاییز 96آموزشگاه زبان گستر به شرح ذیل می باشند 

 

 

 

 

 

 
 

عرفان مرتضایی  

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 
بازگشت به بالا