سوپروایزرهای آموزشی زبان گستر

 

سوپروایزر آموزشی در آموزشگاه زبان معمولا مدرسان با تجربه ای هستند که علاوه بر دانش زبانی مشرف به اصول مدیریت را نیز می باشند و در نهایت به عنوان هماهنگ کننده، مجری هدف های کوتاه  و بلند مدت آموزشگاه می باشند.

آموزشگاه زبان گستر یزد به عنوان یک از بهترین آموزشگاه های زبان در استان یزد، دارای بخش های مختلف آموزشی بوده و مسئولیت هر بخش بر عهده یک سوپروایزر می باشد. تمامی سوپروایزرهای آموزشی تحت یک برنامه منسجم و مشخص شده که از سوی آموزشگاه ارائه می شود با یکدیگر به همکاری پرداخته و در نهایت هدف آنها بهبود کیفیت آموزش و بالا بردن رضایت مندی مشتریان می باشد.

 

 

وظایف سوپروایزر

 

  1. تعیین برنامه های و الویت های آموزشی
  2. تعیین کلاسها و انتخاب مدرسان قبل از شروع هر ترم
  3. آموزش و بکارگیری اساتید جدید
  4. برگزاری کارگاه آموزشی و دوره های تربیت مدرس
  5. ارزیابی عملکرد اساتید در طول یک ترم آموزشی
  6. دادن مشاوره به زبان آموزان جهت عملکرد بهتر
  7. طرح سوالات و آزمونهای آموزشی
  8. پاسخگویی با مسائل و مشکلات زبان آموزان در طول ترم
  9. برنامه ریزی و بروزرسانی سیلابس های آموزشی
  10. دادن گزارش عملکرد تمامی اساتید به مدیریت آموزشگاه

 

 

گروههای آموزشی

 

خردسالان: POCKETS (3 الی 6 سال)

کودکانPHONICS : و CHC 

نوجوانان: ADC و TEEN و HEY THERE

بزرگسالان: TOPNOTCH

سایر دورههای آموزشی

 

 

سوپروایزر آموزشی خردسالان

 

گروه سنی خردسالان در زبان گستر را کودکان 3 الی 6 سال تشکیل می دهد که کتاب های این دوره POCKETS بوده و دوره های شامل 12 ترم آموزشی می باشند. این دوره ها با توجه به نیاز به اساتید خلاق و شاد که بتوانند کودکان را علاقه مند به انگلیسی کنند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. بنابرین اساتید علاوه بر دانش زبانی باید به روانشاسی کودک نیز مسلط باشند. مسئولیت این بخش بر عهده سرکار خانم شیخ یزدی می باشد که  دارای سابقه تدریس زبان انگلیسی و همچنین استاد روانشانسی می باشد.

 

 

 

سوپروایز کودکان – 7 الی 12 سال

 

این بخش به دو قسمت تشکیل می شود که در ابتدا کودکان با شرکت در دوره های فونیکس قواعد خواندن و نوشتن را فراگرفته و سپس پس از پایان این دورره ها که در 8 ترم می باشد خود را برای دورههای CHC که تاکید آن بر قواعد شنیداری و گفتاری کودکان می باشد آماده می کنند. مسئولیت این بخش بر عهده سرکار خانم دلجو کارشناس زبان انگلیسی می باشد.

 

 

 

نوجوانان

 

این بخش به 2 قسمت طبقه بندی شده که هر یک از بخش را هدف های خاصی را دنبال می کند.

بخش اول شامل گروه سنی 12 سال است که سابقه زبانی خاصی را ندارند. لذا این کودکان در بخش  ADC مشمول به فراگیری زبان شده و بعد از گذراندن 14 ترم وارد دوره های آموزشی TEEN TO TEEN می شوند که در این دوره زبان آموزان با ساختارهای مکالمه زبان آشنا شده و خود را آماده برای ورود به دوره بزرگسالان می نمایند. کتابهای TEEN TO TEEN که نویسندگان آن نویسندگان دوره تاپ ناچ نیز می باشند از نظر ساختار و چیدمان مطالب خیلی شبیه یکدیگر بوده و نوجوانان پس از اتمام دوره های TEEN TO TEEN می توانند براحتی با کتاب های تاپ ناچ ارتباط برقرار کرده و عملکرد مناسبی در آن دوره ها داشته باشند.

مسئولیت این 2 بخش به ترتیب بر عهده سرکار خانم مرتضایی و خانم حلوانی می باشد.

 

Zakiye Mortezaei

 

Nafise halvani

 

 

بزرگسالان

 

دوره مکالمه بزرگسالان بر اساس سیستم آموزشی تاپ ناچ که عنوان بهترین روش آموزش انگلیسی در جهان شناخنه شده است و زبان آموزان می توانند در این بخش وارد دوره های ترمیک و فشرده شوند. دوره ترمیک شامل 30 ترم آموزشی بوده و بسیار آکادمیک می باشد و زبان آموز بعد از پایان این دوره های براحتی می توانند تمامی مهارت های زبانی شامل مهارت شنیداری گفتاری نوشتاری و خواندن را بصورت حرفه ای فراگیرند. دوره های فشرده مخصوص زبان آموزانی می باشد که وقت کافی را نداشته و زبان آموز با هدف مهاجرت و شرکت در آزمون های بین المللی می خواهد در کوتاه ترین مدت خود را آماده برای کلاس های آمادگی ایلتس و یا تافل نماید. ولی این دوره اصلا برای کسانی که میخواهند مکالمه خود را بطور اصولی تقویت نمایند پیشنهاد نمی شود.

مسئولیت این بخش برعهده آقایان فاطمی و سلیمانی می باشد.

 

Farid Fatemi

 

Hamid Soleimani

 

 

 


🌐 با زبان گستر، زبان‌های خارجی و روز دنیا را با بالاترین کیفیت آموزشی بیاموزید.

✅ زبان گستر، بهترین آموزشگاه زبان ‌انگلیسی در استان یزد

 

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

تلفن: 38203830-035

 
بازگشت به بالا