دوره مجیک فونیکس

 

 

توضحیات دوره :

دوره های های آموزش انگلیسی با روش مجیک فونیکس برای گروه سنی کودکان می باشد و تمرکز آن بر روی خواند و نوشتن می باشد. یکی از ویژگی های این کتاب  مبنای کار آن بر روی آواهای زبان انگلیسی آمریکایی است در واقع در این دوره کودکان زبان اصول نگارشی دو نویسه و سه نویسه را فرا گرفته و در درجه دوم کلیه واژگانی که در این دوره بکار میرود تماما قانونمند بوده و زبان آموزان می توانند صدا کشی ها را  بعد از مدت کوتاهی کامل فراگرفته و کلمات را به راحتی بخوانند .

 

 

نحوه برگزاری

 

این دوره در آموزشگاه زبان گستر به دو صورت اجرا می گردد یک برای گروه سنی خردسالان 5 تا 7 سال است که در دوره پاکتس مشغول به فراگیری زبان هستند و همراه با کتاب پاکتس در بخش نوشتاری کتاب مجیک فونیکس با آن منطبق گردیده است و گروه دوم زبان آموزان 7 تا 10 سال هستند که قبلا تجربه فراگیری زبان را نداشته و برای اولین با در آموزشگاه شرکت کرده اند،لذا این گروه با کتاب اول مجیک فونیکس شروع به یادگیری نموده و بعد از 8 ترم تمامی کتابها را به اتمام رسانده و دوره خواندن و نوشتن ها به پایان میرسد.

 

 

در هر ترم، 20 جلسه و زمان کلاسها یک ساعت نیم می باشد.

 

 

این دوره با توجه به حساسیت و مهم بودن توسط اساتید مجرب جوان و با انگیزه تدریس می گردد و ضمانت ما برای شما توانایی فرزندان شما در خواندن و نوشتن انگلیسی بعد از 8 ترم می باشد.

 

 

 

 

ویژگی و برتری ها

 

لازم بذکر است که با توجه به اینکه در دوره های مجیک فونیکس تاکید بر خواندن و نوشتن زبان آموزان بوده ولی مهارت شنیداری و گفتاری زبان آموزان نیز تقویت می گردد و چیدمان مطالب به گونه ای می باشد که بچه به راحتی واژه ها و عبارت ها انگلیسی را در قالب آهنگ های بسیار شاد فرا گرفته و در طول این دوره تا پایان تقریبا 1000 واژه انگلیسی را یاد می گیرند.

یکی از برتری های دیگر مجیک فونکس طراحی و گرافیگ منحصر به فرد آن می باشد که گروه سنی خردسال و کودک ارتباط بسیار نزدیکی را با این کتاب برقرار کرده و آنرا بسیار دوست خواهند داشت.

 

 

درباره نویسنده

 

این کتاب توسط دکتر مولودی و مطابق با نیازهای کودکان ایرانی ساخته، نوشته و تدوین گردیده است که در دهمین جشنواره کتاب های آموزشی رشد در هفتم بهمن ماه سال جاری برگزار شد. در این جشنواره در بخش زبان های خارجی، صد و چهل و شش کتاب طی دو سال گذشته به ثبت رسیده بود که از این میان دوازده کتاب بر اساس امتیاز های کسب شده روی میز داوران این گروه قرار گرفت. گروه داوران از میان این دوازده عنوان سه عنوان را نامزد دریافت جایزه اعلام کردند. نهایتا، مجیک فونیکس به عنوان برترین کتاب آموزشی در حوزه زبان انگلیسی، انتخاب و برنده لوح جشنواره شد.

 

با دوره های بی نظیر مجیک فونیکس در آموزشگاه زبان گستر یزد بعنوان بهترین مرکز آموزش انگلیسی در یزد فرزندان شما می توانند در مدت کوتاهی خواندن و نوشتن را فراگیرند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


🌐 با زبان گستر، زبان‌های خارجی و روز دنیا را با بالاترین کیفیت آموزشی بیاموزید.

✅ زبان گستر، بهترین آموزشگاه زبان در استان یزد

 

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

تلفن: 38203830-035
بازگشت به بالا