یکی از مهمترین فواید یادگیری زبان جدید، درهایی از دنیای دیگر است که به رویتان باز می‌شود. اگر به صورت گروهی زبان یاد بگیرید، بلافاصله با دوستان جدیدی آشنا می‌شوید که در یادگیری زبان جدید با آنها اشتراک دارید. اگر گروهی کار نمی‌کنید، همین که به فضایی که مردم به آن زبان صحبت می‌کنند، بروید و بتوانید چیزهایی را که یاد گرفته اید، استفاده کنید، می‌بینید ‌مردم چقدر از شما استقبال می‌کنند؛ مخصوصا برای شهر جهانی یزد.

 

زنان به عنوان نیمی از پیکره جامعه علاوه بر حضور فعال در عرصه های گوناگون اجتماعی، با ایفای نقش مادری و همسری، نقش محوری در تحکیم خانواده و تربیت نسل آینده را دارا می باشند.

بانوانی که شاغل نیستند، نیاز دارند که روزانه، یک مدت بیرون از فضای خانه باشند و با افرادی غیر از اعضای خانواده تعامل داشته باشند تا پویایی و نشاط فرد حفظ شود و دچار افسردگی و رکود نشوند. این برای بهداشت روانی بانوان خانه دار لازمه، چون مانع از این می شود که در مسایل خانه و خانواده فرو بروند.

روزانه مدتی از خانه دور شدن، می تواند به شکلی باشد که کلی مزایای دیگه هم به همراه خودش داشته باشد، مزایایی مثل آشنا شدن با افراد هم تیپ خودت و ... .

برای این کار چه فضایی بهتر از کلاس زبانی رو سراغ دارید که همه همکلاسی هاتون در تیپ و موقعیت شما باشند، یعنی همگی خانه دار باشند و کلی حرف مشترک برای گفتن به هم داشته باشید.

همگان به خوبی بر لزوم یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان علم و زبان بین الملل و نیز نقش مادران در آموزش فرزندان واقف اند. زبان انگلیسی به زنان خانه دار کمک می کند از مرزهای خانه داری فراتر رفته، علاوه بر کسب مهارت های ارتباطی یار و همراه اعضای خانواده خود در کار و تحصیل باشند.

علاوه بر اینکه شرکت در این کلاس ها یک تنوع در روال زندگی شماست، سر و کار داشتن با یک زبان جدید هم خودش یه تنوع و تغییر برای ذهن است. ضمن اینکه می توانید قبل و بعد از کلاس با همکلاسی هاتون در زمینه تجربه های مشترک و دغدغه هاتون به عنوان یک خانم خانه دار صحبت کنید، اینطوری علاوه بر اینکه از تجربیات هم استفاده می کنید خودتون هم احساس سبکی بیشتری خواهید کرد.

 

اگه با ما هم عقیده هستید باید اعلام کنیم که آموزشگاه زبان گستر به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های استان یزد

با افتخار دوره جدید آموزش زبان برای شما بانوان یزدی برگزار می کند.

 

 

ویژگی ها:


   ١. برگزاری کلاس ها در نوبت صبح
   2. انجام اکثر تکالیف و حل تمرینها در تایم کلاسی
   3. برگزاری کلاس ها در روزهای زوج

   4. ساعت برگزاری کلاس ها 10 صبح

 

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

38203830 - 38215921

 
بازگشت به بالا